Genel İngilizce Kursu

ADEK Amerikan Dil Eğitim Kursları olarak Genel İngilizce Eğitim Programlarımız alanında uzman yerli ve yabancı öğretmenler eşliğinde maksimum 8 kişilik sınıflarımızda belirli kalıplara bağlı olma zorunluluğu olmadan öğrencilerin en hızlı ve anlaşılır şekilde ingilizce öğrenmelerini ve konuşmalarını sağlamaktadır.

Başarı Garantisi

ADEK Amerikan Dil Eğitim Kursları Tüm Öğrencilerine Kur sonlarında %60 başarı oranının altında kaldıkları taktirde aynı kuru ücretsiz olarak tekrar okuma hakkı vermektedir.

Ücretsiz kur tekrarı %90 devamlılık koşuluyla grup sınıflarımızda geçerlidir, hediye kurlarda ücretsiz kur tekrarı verilmemektedir.

İngilizce

A1 ve A2 (Beginner ve Elementary)

Başlangıç olarak adlandırılan bu seviye İngilizce kursu ilk tanışma ve temel oluşturma seviyesidir. Bu seviyede yalnızca Türk eğitmenlerle günlük yazışma ve konuşmada karşılaşılabilecek temel gramer ve kelime bilgisi kazanımı elde edilir.

Bu seviyeyi tamamladığınızda 5 temel zamana hâkim olur, 400 kelime öğrenebilir, kısa metinleri okuyabilir ve anlayabilir, temel kalıplarını kullanarak basit cümleler kurabilir, hatta günlük konuşmaları anlayabilir seviyeye ulaşırsınız.

B1 (Pre- Intermediate)

Orta öncesi olarak adlandırılan bu seviyede dersleriniz %50 Türk Eğitmen %50 yabancı eğitmen eşliğinde devam eder. Buradaki asıl amaç alınan teorik bilgiyi yabancı eğitmenlerle pratiğe dökmek, sizleri dile maruz bırakarak işitsel donanım     ve konuşma özgüveni kazandırmaktır.

Bu seviyeyi tamamladığınızda daha rahat cümle kurabilir, duygu ve düşüncelerinizi kolayca ifade edebilir seviyeye ulaşırsınız. Kelime hazneniz 800 kelimeye kadar genişler.  Günlük sohbetlere dâhil olabilir, kısa metinleri okuyabilir ve yazabilirsiniz.

B2 (Intermediate)

Orta seviye olarak adlandırılan 3. Seviyede dersleriniz %50 Türk Eğitmen ve %50 Yabancı eğitmen eşliğinde devam eder. Bu seviye, İngilizcenin aktif olarak kullanıldığı ve gramer konularının %90 oranında tamamlandığı seviyedir.

Bu seviyeyi tamamladığınızda kendinizi rahatlıkla ifade edebilir, belirli bir konu hakkında tartışmaya katılabilir, ana dili İngilizce olan kişilerin aksanını anlayabilir,ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Zor metinleri okuyabilir ve yazabilirsiniz.  Altyazısız film ve dizi izleyebilir seviyeye ulaşır kelime haznenizi 1200 kelimeye kadar çıkarabilirsiniz.

C1 (Upper Intermediate)

Orta Üstü seviye olarak adlandırılan 4. seviyede dersleriniz %50 Türk Eğitmen ve %50 Yabancı Eğitmen eşliğinde devam eder. Bu aşamada gramerin büyük bölümü tamamlandığından, müfredat daha pratiğe yönelik; dinleme, konuşma ve ileri seviyede yazma becerileriyle devam eder. Bu seviye Genel İngilizce’yi tamamlanıp akademik İngilizce’ye geçilen seviyedir.

Bu seviyeyi tamamladığınızda ihtiyacınız olan konuşma becerisinin %90’ına sahip olur yani; uzun ve komplike cümleler kurabilir, mesleki ve akademik tartışmalara girebilir, farklı aksanları anlayabilir, uzun metinler yazabilir ve çevirebilir seviyeye ulaşırsınız. Altyazısız film izleyebilir, radyo dinleyebilir, haber okuyabilirsiniz. Kelime hazneniz 1600 kelimeye kadar genişler ve yurtdışında hayatınızı rahatlıkla idame ettirebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın